חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

בית המשפט דוחה בקשה לצווים זמניים כנגד תושבי תקומה

מערכת שורש  ג אלול, תשפא  11/08/2021

בין פרויקטים רבים של פינוי בינוי אשר צולחים כהלכה, ניתן למצוא גם פרויקטים שמסתבכים מקצועית, משפטית

תגיות:

בין פרויקטים רבים של פינוי בינוי אשר צולחים כהלכה, ניתן למצוא גם פרויקטים שמסתבכים מקצועית, משפטית ומבחינה פרקטית. אפשר לציין את המקרה של עו"ד עמידור מול תושבי תקומה, המקרה בו נדון בשורות הבאות.

בית משפט המחוזי מרכז החליט לדחות את בקשתם של עו"ד עמידור לצווים זמניים נגד דיירי פרויקט הפינוי בינוי תקומה בכפר סבא.עורכי הדין האחים, עמידור, שייצגו את הדיירים בפרויקט פנוי בנוי תקומה שבכפר סבא, הגישו תביעה על סך 5 מיליון ש"ח וצווי מניעה נגד דיירים בפרויקט, נגד עו"ד קרן כהן בלחרסקי וחברת ענב. השופטת סילש דחתה את צווי המניעה וקבעה כי עו"ד עמידור ישלמו 37 אלף ש"ח עבור הוצאות משפט.

כשפרויקט פינוי בינוי מסתבך משפטית

האחים עמידור הגישו בקשה לצווי מניעה כנגד דיירי הפרויקט, שפיטרו אותם בשל חוסר שביעות רצונם בהתנהלות כלפיהם.בתגובה לכך, בחרו עורכי הדין עמידור לתבוע דיירים אותם הם מייצגים, את עורכת הדין שמונתה במקומם ואת החברה היזמית, בסכום של 5 מיליון ₪.

הדיון התנהל ע"י כבוד השופטת הלית סילש, מבית המשפט המחוזי בהשתתפות כל הצדדים, כשבסיומו, קבעה על דחיית צווי המניעה ועל תשלום כולל בסך 37 אלף ש"ח בגין הוצאות משפט ע"י האחים עמידור לדיירים, לעורכת הדין ולחברה היזמית.

פסק הדין הניתן במקרה של עו"ד עמידור

בפסק הדין ציינה כבוד השופטת כי: "אני מוצאת כי התביעה מעלה סימני שאלה לא מעטים". בנוסף, הגיבה על בקשת האחים עמידור למנוע מהדיירים להחליף עו"ד, והוסיפה כי היא אינה צופה בסיכויים גבוהים בנושא בקשת חיוב הדיירים לקבלת ייצוג משפטי ע"י עורך דין ליאור עמידור (האחים עמידור), עת שמורה לכל בעלי הזכויות במתחם, הזכות להחליט על ידי מי יינתנו עבורם שירותים משפטיים".

בין הנתבעים, היה ניתן למצוא גם דיירים במתחם החברים שהיו בנציגות הדיירים. יורי ארוס, שיוצג על ידי עו"ד ערן שפינדל, מסר כי "השופטת קבעה חד משמעית כי לנו הדיירים, יש את הזכות לקבוע מי ייצג אותנו". עוד הוסיף כי, עורכי הדין עמידור בחרו לתבוע אותנו בסכום גבוה חסר בסיס, ובמקביל אף ניסו להאט את קצה פיתוח הפרוייקט תוך שהם מונעים מאתנו קבלת המסמכים להם אנו זכאים, היות ופעלו מתוך אינטרס אישי בלבד ולא לייצוג לקוחותיהם".

תגובת הצד הנתבע במקרה של עורך דין עמידור

לאחר ההחלטה, מסרה החברה היזמית ענב, בייצוגו של עו"ד אריאל דינובסקי: "צר לנו על שהאחים עמידור בחרו בתביעה כנגד הדיירים אותם היו אמורים לייצג. עפ"י החלטת השופטת סילש נקבע כי אין סיבה לעצור את הפרויקט, במיוחד כשמדובר בטענות סרק שיצרו מתח והפחדה מיותרת כלפי הדיירים. עורכי הדין עמידור, ראו את טובתם האישית ולא את טובת הדיירים אותם היו אמורים היו לייצג. אנו נמשיך בקידום הפרויקט במרץ רב ומקווים כי בקרוב נוכל להתחיל בבניית הפרויקט המיוחל בכפר סבא".

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מאווררים מעוצבים לבית: שיאים חדשים בעיצובי מאווררי תקרהמערכת שורשמאווררים מעוצבים לבית מתאימים לחדרי שינה, לסלון או לחדרי משפחה, ומציעים הפוגה מרעננת מהחום
עובש בקירות הבית - האם זה באמת מסוכן לבריאות?מערכת שורשעובש הוא שם כללי לפטריות המכסות משטחים לחים, הוא יכול להופיע גם על מזון...
איך מתבצעת התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף?מערכת שורשעם שקע ייעודי להטענת כלי רכב חשמליים ניתן לבצע את הפעולה גם בבניינים משותפים, ללא כל חשש
שם השולח
תוכן ההודעה