חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

שימוש נכון באופציה של קורקינט חשמלי

מערכת שורש  י אייר, תשפא  22/04/2021

מהי הדרך החכמה והנכונה לשימוש בקורקינט חשמלי?

תגיות:

קורקינט חשמלי
הקורקינט החשמלי חדר בשנים האחרונות לחיינו והשימוש בו רק הולך ומתרחב. אזרחים מבוגרים רבים רכשו קורקינט חשמלי לאור קשיי התחבורה במרכזי הערים. באמצעות כלי תחבורה מהיר ויעיל זה הם מגיעים במהירות לכל מקום, מהבית לעבודה ובדרך חזרה. כמו כן באמצע יום העבודה אם הם אמורים להגיע לפגישה בקרבת המשרד, הם מעדיפים לנוע באמצעות הקורקינט במקום להוציא את המכונית מהחנייה, להיתקע בפקקים ולחפש חנייה חדשה ליד מקום המפגש. באמצעות הנסיעה בקורקינט החשמלי הדברים הופכים לנגישים הרבה יותר וקל לטפל כך במשימות היום יומיות.

גם אנשי עסקים שלא חשבו על אופציה זו, כיוון שהם רגילים לנסיעה במכונית מנקודה לנקודה, הבינו שבמבחן המציאות, הפרקטיות היא זו שמנצחת. לכן גם הם רכשו קורקינט חשמלי איכותי אשר משמש גם אותם במהלך יום העבודה. בדרך זו הם לא מאחרים לפגישות, נכנסים למשרד המארח ומאחסנים בו את הקורקינט, כך שלא יפריע לאחרים ובתום הישיבה הם חוזרים למשרדם. היתרון הגדול של קורקינט חשמלי הוא בכך שהוא קל לנשיאה וגם קל לקיפול בדגמים של הקורקינטים המתקפלים ולכן הם תופסים שטח קטן יחסית כשעולים על רכבת, או כאשר מניחים אותו באחת מפינות המשרד.

טיפים לרכישת קורקינט חשמלי
באולמות התצוגה אפשר לראות היצע נרחב מאד של קורקינט חשמלי ולכן מי שקונה את הקורקינט הראשון שלו כדאי שיתייעץ עם נציגי המכירות המיומנים, כדי שהם יסייעו לו לרכוש את הדגם שהוא הנכון ביותר עבורו.

קיימים כמה נתונים טכניים חשובים שיש להתאים אותם לרוכש הספציפי, כמו המשקל שמסוגל הקורקינט לשאת, אפשרות קיפול אם יש בכך צורך, צמיגי גומי בטיב מעולה, מהירות הנסיעה עליו, זמן ההטענה של סוללת הליתיום, טווח הנסיעה בהתאם לצורך של הלקוח, רמת התאורה ועוד.

עבור רבים קיימת חשיבות גם לעיצובו של קורקינט חשמלי, לצבעיו ולכן הם בוחרים את הדגם שנראה להם המתאים ביותר עבורם.

בטיחות הנסיעה בקורקינט
הנוחות של קורקינט חשמלי היא יוצאת דופן, אך כאשר נוהגים בו יש להקפיד על כל כללי הבטיחות כדי למנוע מצבים לא נעימים.

כל רוכב חייב להקפיד על חבישת קסדה בטיחותית אשר תואמת באופן מדויק את היקף הגולגולת שלו כדי ליצור אפקטיביות מקסימלית במקרה של נפילה או של תאונה. בעת הרכיבה חל איסור על שמיעת מוסיקה באמצעות מכשיר סלולרי או אוזניות וזאת כדי שהאוזניים יהיו קשובות לכל מה שקורה על הכביש ועל המדרכה וכך יימנעו מצבים בעייתיים.

העיניים אמורות להביט על כל המרחב ובאמצעות כל שדה הראייה כך שאם נראית בעייתיות מסוימת, הרוכב יעצור את הקורקינט ורק לאחר שהשטח פנוי הוא ימשיך בנסיעתו. יש להקפיד על רכיבה רק במהירות המותרת ולא לעבור אותה כדי למנוע פגיעה בהולכי רגל, או כלי תחבורה אחרים.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
קרנילאב צ'כיה באנימלשופ - אוכל שחיות אוהבותמערכת שורשמזון של בעלי חיים, כלבים וחתולים שאנחנו מגדלים בבית הוא האחראי הבלעדי כמעט על איכות ואורך החיים של החברים הכי טובים שלנו
כל מה שצריך לדעת על רכישת שולחן פינג פונגמערכת שורשאם אתם תוהים מה ניתן לעשות עם הילדים בתקופות מאתגרות אלו, טיפ- רכישת שולחן פינג פונג זו יכולה להיות בחירה נפלאה
הגשת תלונה במשטרהמערכת שורשנושא של הגשת תלונה במשטרה הינו מהותי ולעיתים, תיקי חקירה נסגרים ללא בדיקה מעמיקה ויסודית של הדברים ומבלי שפעולות החקירה הבסיסיות והנדרשות בוצעו
שם השולח
תוכן ההודעה