חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

הגשת תלונה במשטרה

מערכת שורש  יב שבט, תשפא  25/01/2021

נושא של הגשת תלונה במשטרה הינו מהותי ולעיתים, תיקי חקירה נסגרים ללא בדיקה מעמיקה ויסודית של הדברים ומבלי שפעולות החקירה הבסיסיות והנדרשות בוצעו

תגיות:

הגשת תלונה במשטרה הינה פעולה שכיחה, לצערנו הרב, המתרחשת בשל ביצוע עוולות ועבירות שונות בעלות אופי פלילי. בכל מקרה בו נקלעתם למצב בעייתי של איומים, סכנה או נזקים שספגתם, הרי שהפתרון הנכון לכך הוא לגשת לתחנת המשטרה הקרובה ולהגיש תלונה.

כל תלונה המוגשת במשטרה, נבדקת ומתוחקרת על ידי מיטב המומחים של מחלקת החקירות וזאת במטרה שהעבריין ייתפס וייענש בהתאם לדין על מעשיו הפליליים. נושא של הגשת תלונה במשטרה הינו מהותי ולעיתים, תיקי חקירה נסגרים ללא בדיקה מעמיקה ויסודית של הדברים ומבלי שפעולות החקירה הבסיסיות והנדרשות בוצעו.

על מנת להבטיח כי התלונה שאתם מגישים אכן תזכה להתייחסות הנכונה והראויה, הרי שמומלץ לקבל סיוע משפטי וליווי על ידי עורך דין פלילי מוסמך ומנוסה הבקיא ברזי ההליך. מצאנו מאמר מפורט ומנומק עם כל המידע למתלונן, אנו ממליצים לקרוא את המדריך המלא להגשת תלונה במשטרה.

החשיבות בקבלת סיוע משפטי בהליך הגשת תלונה במשטרה

תלונות רבות מוגשות מדי יום בתחנות המשטרה השונות הפזורות בכל רחבי הארץ. העומס על השוטרים והחוקרים הינו רב ולכן ישנם מצבים בהם קיימת ירידה במוטיבציה של החוקרים להשקיע בבדיקה מעמיקה וזאת כאשר הם סבורים כי מדובר בעבירות שאינן מהחמורות בספר החוקים.

יצירת תיעדוף בהתייחסות של החוקרים לגבי תלונות המוגשות אליהם ומדרג של חומרת העבירות, עלולה להוביל לכך שתלונה מסוימת אינה זוכה להתייחסות הראויה מבחינה מקצועית ובמידה ומדובר בעוול שנגרם לכם, הרי שעוגמת הנפש, הפגיעה והנזק הנגרמים יהיו גדולים וקשים מנשוא.

ליווי מקצועי מידי עורך דין מומחה בתחום, יוביל להגדלת הסיכויים כי התלונה שלכם תזכה להתייחסות הראויה וכי הדברים יבדקו לעומק. החשיבות להגיע לחקר האמת בהליך פלילי הינה קריטית וללא ליווי משפטי של גורם מקצועי מומחה, התלונה שלכם עלולה ליפול בין הכיסאות.

מיצוי הדין בסיוע וליווי משפטי מקצועי

הפרקטיקה בה מתנהלת חקירה, כוללת שימוש באמצעים וכלים שונים. רק עורך דין פלילי מנוסה הינו בעל בקיאות בשיטות החקירה וברזי ההליך הפלילי ויוכל להעניק לכם את הטיפים הנכונים על מנת שההליך יתנהל בצורה המיטבית עבורכם והתלונה שהגשתם תוביל לחקירה אמיתית ולטיפול מקצועי.

ההתייחסות הראויה והנכונה לתלונה שלכם, תוביל לכך שמבצע העבירה ייתפס, ייחקר, יוגש נגדו כתב אישום והוא ייענש בהתאם לדין. חיפוש באתרי אינטרנט של עורכי דין פליליים דוגמת משרד שאול-רן ושות' העלה שבהחלט מומלץ להיות מלווה בכל התנהלות מול משטרת ישראל ובוודאי במסגרת הגשת תלונה.

לפעמים המשטרה לא מתייחס ברצינות לתלונות שמוגשות למשל בסכסוכי שכנים או באלימות בין בני זוג ומעורבות של עורך דין פלילי מסייעת בהבלטת התלונה שלכם אל מול תלונות אחרות ולקיחתה ביתר רצינות.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
חוות דעת מומחה לבית משפט – איך זה עובד?מערכת שורשבדיקות פוליגרף משמשות לעתים לחיזוק ראיות או לקביעת מידת אמינותו של העד
טיפים לבחירת דוכן נקניקיות לאירוע – מאנשי המקצוע הכי טובים בתחוםמערכת שורשאנשי מקצוע שמסוגלים להתמודד עם כל אתגר בתחום הפקות האירועים, הם אנשי מקצוע שאותם אתם רוצים בסביבת האירוע שלכם...
כך תארגנו אירוע בתקופת הקורונהמערכת שורשעל מנת שתוכלו להתמודד בקלות עם הנושא של השכרת הציוד הדרוש לאירוע שלכם, לפני הכול כדאי שתדעו מה אתם צריכים
שם השולח
תוכן ההודעה