חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

תחומים ב- 2019 שכדאי להיכנס אליהם

מערכת שורש  כט אב, תשעט  30/08/2019

מחפשים תחום להשקעה, ומודעים לעובדה שמדובר על השקעה אשר לעיתים מוגדרת כהשקעה בסיכון גבוה, מאמר זה מיועד לכם

תגיות:

אם גם אתם מהרהרים לגבי אותו תחום בו תוכלו להשקיע את זמנכם ואת הונכם ההתחלתי, אותו תחום מסקרן, מאתגר, חדשני ובעל פוטנציאל אשר יוכל להוביל אתכם אל אותם רווחים נחשקים, וזאת למרות שאתם מודעים לעובדה שמדובר על השקעה אשר לעיתים מוגדרת כהשקעה בסיכון גבוה, מאמר זה מיועד לכם. הבה נתחיל..

תחום הדרופשיפינג
עולם השיווק הדיגיטלי הצליח להוביל לפתח הדלת שלנו את הדרופשיפינג שהפך לא מזמן מטרנד הססני לתחום קבוע אשר מאפשר לרבים להרוויח את כספם בכבוד. דרופשיפינג היא שיטה בה אתם מוכרים מוצרים ללא כאבי ראש. הקסם של השיטה הוא שאינכם צריכים חנות פיזית ומלאי מוצרים אותם קונים מראש. כאן, תרכשו את הסחורה אך ורק לאחר שתיכנס אליכם הזמנה מלקוח זה או אחר. השלב הבא יהיה להעביר את הסחורה בה  מעוניין הלקוח, ישירות מהספק שלכם אל הלקוח. 

חשוב לקחת בחשבון שהדרופשיפינג אינו נוסחת קסם אוטומטית שמובילה להכנסה אוטומטית, אלא שיטה שמחייבת חריצות ועבודה קשה כאשר המטרה הראשונה היא להגיע ללקוחות, אם באמצעות הדפים הראשונים של פלט תוצאות מנוע החיפוש של גוגל ואם בדרך אחרת. בנוסף, יש לקחת בחשבון שתצטרכו להציע את המוצר לצרכנים במחיר משתלם ביותר, שכן רק כך הלקוח יעדיף לקנות את המוצר מכם ולא מהמתחרים שלכם או מהספק. בכדי להתחיל ולעסוק בדרופשיפינג נדרשים ידע בסיסי במסחר, שליטה טובה במחשב, היכרות טובה עם האינטרנט והיכרות עם אתרי מכירות שונים. הדרך הטובה ביותר ללמוד את התחום היא באמצעות קורס שעיקרו לימוד נפלאות שיטת הדרופשיפינג.

תחום הסושיאל טק
אחד התחומים החדשים והלוהטים ביותר בשנים האחרונות הוא תחום הסושיאל טק. אם גם אתם נתקלתם במודעות דרושים רבות שעיקרן "דרוש מנהל מדיה חברתית", "דרוש מנהל סושיאל" וכן הלאה, אין זה מפליא. מדובר על אחד התחומים המתפתחים ביותר ואחד התחומים בהם משתלם לעסוק. נכון לשנת 2019 עיקר הפעילות העסקית נעשית ברשת ובמיוחד במדיה החברתית ולכן הדרישה למנהלי מדיה חברתית, מנהלי קמפיינים PPC, שיווק במנועי חיפוש SEM ומנהלי דיגיטל, גדולה. כאן מדובר על אותם מומחים שידעו כיצד ליצור נוכחות ברשתות החברתיות (פייסבוק וכו') ויצליחו לגייס לקוחות חדשים באמצעות אותה נוכחות מרשימה. בתחום זה הדרישות הן לנהל את הפעילות השוטפת בפלטפורמות הסושיאל, להיות אחראים על אתר האינטרט של החברה ועמודי המדיה החברתית שלה, להפעיל ולנהל קמפיינים שיווקיים ועוד. בשנים האחרונות כמות המשרות בתחום זה בעלייה משמעותית וגם מספר המתמודדים לכל משרה, דבר אשר יצריך מכם לעבור קורס וזאת על מנת להיות בעלי כישורים ומיומנויות נרחבות וביתרון אל מול המתחרים האחרים. 

תחום המטבעות הוירטואלים
תחום חדש נוסף אליו רבים מחליטים להיכנס הוא תחום המטבעות הוירטואלים – דיגיטליים – קריפטוגרפיים. המטבע הראשון והמוכר ביותר, הביטקוין החל את דרכו בשנת 2008 ומאז נוצרו מטבעות דיגיטליים נוספים. בכדי להכיר את התחום יתרונותיו והסיכונים הכרוכים בו, את הפלטפורמה החדשנית המשרתת אותו, פלטפורמת את'ריום אשר נשענת על קהילה שיתופית קיימת ומאפשרת יצירת תוכנות הנקראות 'חוזים חכמים' והנפקה של טוקנים דיגיטליים ועל מנת להכיר את טכנולוגיית הבלוקצי'יין', רצוי להירשם אל קורס ביטקוין העוסק בתחום ולאחר מכן להתחיל ביישום הדברים.

טרם ההרשמה לקורס חשוב לקחת בחשבון שאמנם מדובר על תחום בעל פוטנציאל אדיר, אך גם על תחום שמוגדר ברמת סיכון גבוה. מטבעות דיגיטליים אינם בבעלות המדינה, אך מוגדרים כנכס על ידי רשות המיסים, דבר שמחייב תשלום מיסוי עליהם. העסקאות בביטקוין נעשות על ידי רשת משתמשים שיתופית המבוססת בעיקר על טכנולוגיית הבלוקצ'יין. צורת המסחר במטבעות אלו אינה מצריכה תיווך של בנק או כל גורם אחר הקשור אל פעולות הסליקה ובכך העלויות מוזלות וניתן לסחור בהן בכל רחבי העולם. בישראל, ניתן לרכוש את מטבעות הביטקוין באמצעות פאי פל או דרך זירות מסחר מסויימות והמטבע משמש לצורך ביצוע עסקאות או למטרת השקעה. כאן מדובר על תחום חדש, מתפתח ובעל פוטנציאל רב, אך יש בו סיכון גבוה וזאת משום שמדובר בתחום חדש בו קיימת תנודתיות רבה ואי וודאות, כמו כל דבר חדש. בהצלחה!

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
7 טיפים למציאת עבודה בהייטקמערכת שורשמעוניינים למצוא עבודה בהייטק? אותו תחום נחשק ומאתגר אשר מתגמל את העובדים שלו כראוי? במאמר זה ריכזנו עבורכם את כל אותם הטיפים החשובים ביותר אשר יובילו אתכם בסופו של דבר לתוצאה המיוחלת – עבודה נחשקת בתחום אותו למדתם. הבה נתחיל...
איך לבחור תוכנת חשבוניות באינטרנטמערכת שורשבחירת התוכנה הנכונה לניהול החשבונות שלכם היא משימה מורכבת מעט. כמה טיפים ישירים
מה זה נסח חברה וכיצד ניתן להפיקו?מערכת שורשבין אם אתם אנשי עסקים שיוצרים שיתופי פעולה עם חברות ועסקים אחרים, בין אם אתם עומדים להתחייב בפני חברה מסוימת או לעבוד איתה כספקים, חשוב לקבל נתונים על האדם שבצד השני ועל החברה שהוא מוביל
שם השולח
תוכן ההודעה