חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

מתקדמים עם משקיעים וייעוץ עסקי נכון

מערכת שורש  ח תמוז, תשפב  07/07/2022

יותר מכל, עסק מתחיל מחפש הקשה ואמפטיה. הוא מחפש את הצוות שאיתו אפשר לעבוד כדי לפתח את ענייניו, אבל הוא גם רוצה שהיועץ העסקי יקשיב לו

תגיות:

כל עסק זקוק לייעוץ עסקי נכון ומקצועי בכל תקופת פעילותו. עסקים חדשים זקוקים לייעוץ עסקי בתחילת דרכם, על מנת שידעו כיצד להתנהל בהתאם, לנהל את ההוצאות וההכנסות שלהם ועוד מגוון רחב של פעולות נוספות שעסק חדש צריך לבצע. אבל גם עסק ותיק אינו יכול לנוח על זרי דפנה. עליו להתקדם, להתפתח, לבדוק את הכשלים שלו באופן תדיר ולראות מה מתאים לו יותר ומה פחות. ייעוץ עסקי יסייע לו לקבל את ההכוונה הנכונה והמתאימה ביותר, וכן לדעת היכן להשיג את המשקיעים הנכונים.

כיצד בוחרים את היועץ העסקי שלכם
על מנת לבחור את הייעוץ העסקי הנכון, יש צורך להביא בחשבון כמה דברים. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחון ייעוץ עסקי מנצח אשר יביא לכם משקיעים מתאימים שיתרמו לעסק:

1. מקצועיות וניסיון.
אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבחון כאשר מחפשים ייעוץ עסקי הוא המקצועיות והניסיון של החברה. כדאי לבחון את תיק העבודות של החברה, ללמוד יותר על שיטות הפעולה שלה ולראות כיצד היא פועלת בשוק. וזאת על מנת לבדוק אם מתאים לכם לעבוד עם חברה כזו או לא.

2. מחיר הוגן.
כולנו רוצים לקבל שירות בתמורה למחיר הוגן, וזה טבעי. המחיר קריטי במיוחד עבור חברות סטארט אפ חדשות שצריכות לחשב כל שקל. מכל מקום, לצד המחיר חשוב לבדוק את האיכותיות של החברה ולראות מה היא מציעה בפועל.

3. האם מקשיבים לכם?
יותר מכל, עסק מתחיל מחפש הקשה ואמפטיה. הוא מחפש את הצוות שאיתו אפשר לעבוד כדי לפתח את ענייניו, אבל הוא גם רוצה שהיועץ העסקי יקשיב לו ולהלך הרוח של החברה. מסיבה זו, כדאי לבחור בחברה שהצוות שלה יודע להיות קשוב לצרכים ולדרישות של בעל החברה או העסק.

מגייסים את המשקיעים
מבין הדברים החשובים ביותר שהיועצים העסקיים צריכים לעשות הוא לגייס עבורכם משקיעים. בתחילת הדרך, יש צורך לשכנע את המשקיעים להשקיע כסף ומשאבים דווקא בחברת הסטארט אפ שלכם. יועצים עסקיים מיומנים מסייעים לכם לבנות תוכנית עבור המשקיעים ולהראות להם מדוע כדאי לפנות דווקא אליכם ולא אל המתחרים.

מקבלים ייעוץ עסקי עם טרגו
אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ עסקי מקצועי מעל ומעבר, טרגו הוא התשובה. חברת טרגו פועלת משנת 2012 כדי לסייע ליזמים צעירים, חברות מתחילות, חברות סטארט אפ ועוד מגוון רחב של עסקים להשיג את המטרות שלהם, וכמובן לדאוג להשגת המשקיעים הרציניים ביותר שמבינים כי הם פועלים למען מטרה טובה. הצוות המיומן רואה קודם כל את הלקוח שלו, את בעל העסק שמעוניין להתקדם ולהתפתח ולא לקפוא על השמרים. הצוות מתאים את המלצותיו ללקוח, ומצד שני מאתגר את העסק, את חברת הסטארט אפ. כי בטרגו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להגיע אל המטרה הרצויה היא לדעת להתמודד עם אתגרים על כל צעד ושעל.

freepik
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מדריך קידום אתרים אורגני בגוגל לעורכי דין: תוכנית אופטימיזציה אולטימטיביתמערכת שורשאיך חשוב לקדם אתרים של עורכי דין כך שיתאימו למנועי חיפוש?
לימודי הייטק – כי מי אמר שצריך תואר?מערכת שורשבניגוד לתפיסה הרווחת, הרי שמרבית מסלולי הלימוד בהי טק אורכים מספר חודשים בודדים בלבד
הכירו את מכללת שחקים ללימודי תכנות לילדיםמערכת שורשכיצד לוקחים נושאים כה מורכבים והופכים אותם למוקד של עניין, כיף והנאה? במכללת שחקים סייבר פיצחו את הנוסחה הנכונה, ומציעים מגוון עשיר של מסלולי לימוד לילדים ונוער
שם השולח
תוכן ההודעה