חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

על פרויקט רובע הנחל באשדוד כבר שמעתם??

מערכת שורש  ח חשוון, תשעט  17/10/2018

משקיעים בתחום הנדל"ן! על פרויקט רובע הנחל באשדוד כבר שמעתם??

תגיות:
העיר אשדוד, השישית בגודלה בארץ, מתכוונת להקים 30 אלף דירות בפרויקט נדל"ן רחב היקף. שמו של הפרויקט הוא "רובע הנחל", והתכנון הוא לבנות בשטח הנמצא צפונית לכניסה לעיר. נכון להיום, מדובר בשטחים חקלאיים שטרם התחילה בהם הבנייה. השאיפה היא לקדם את הנושא מהר ככל הניתן, כך שתוך מספר שנים יהיה אישור הפשרה והבנייה תוכל להתחיל בפועל. כל הצעדים הנעשים למטרת קידומו של פרויקט, הם מאמץ משותף של עיריית אשדוד ומשרד השיכון. המטרה המרכזית, היא לענות קודם כל על הביקוש ההולך וגובר לדירות נוספות באשדוד. הביקוש הזה נובע מכמה סיבות:

• בחלקה המערבי, אשדוד גובלת בים ולכן אין אפשרות להרחיב שם את הבנייה.
• בעברה המזרחי ובחלקה הדרומי, קיים רצף טריטוריאלי בנוי שלא מאפשר המשך בניה.
• נוסף על אלה, השטחים הפתוחים סביב אשדוד הולכים ומצטמצמים, כך שלא ניתן להרחיב את הבנייה גם באזורים הללו.

השקעת נדל"ן בהנחה של עשרות אלפי שקלים
יותר ויותר משקיעים, בוחרים להשקיע בפרויקט רובע הנחל, וזאת משום ההנחה האטרקטיבית המוצעת להם. ביחס למחיר ההשקעה בפרויקט המדובר, קרקעות אחרות באזור מוצעות במחירים הנעים בין 149-179 שקלים. לעומת זאת, מחיר ההשקעה הראשוני ברובע הנחל, מתחיל ממחיר של 99 אלף בלבד.

משקיעים היום, מתכננים את המחר
למרות שמדובר עדיין בשטחים חקלאיים, הקרקעות בפרויקט רובע הנחל נחשבים להשקעה מניבה לטווח הרחוק. בנוסף, עוד בטרם ניתן אישור הפשרה לקרקעות, ערכן המשוער עולה מדי שנה בסדר ב- 15%-20%. משמעות הדבר היא, שמי שרוכש קרקע עוד היום, יוכל לראות תשואה יפה גם בטווח הקצר במידה ויחליט למכור אותה.

חשוב לחזור ולהדגיש, כי מדובר בעתודות הקרקע האחרונות הפנויות להשקעה באשדוד. מדובר בהזדמנות פז שכדאי לנצלה כל עוד הדבר מתאפשר. החברות המשווקות את פרויקט רובע הנחל, לא מחפשות רק את הרווח האישי ממכירת הקרקעות. הן מעוניינות גם לאפשר למשקיעים בפרויקט, להבטיח את עתידם ואף את עתיד ילדיהם - בהשקעה הכדאית במיוחד. חלק מאותן חברות, אף מאפשרות למי שאין בידו את ההון המידי, להצטרף להשקעה דרכן.

כל הפרטים והמידע המוצגים במאמר זה, הובאו לידיעתכם באדיבות ב. יאיר, חברה המתמקדת בהזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות – בעיקר באזור ירושלים והסביבה.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מסלול משכנתא משתנה צמודה– האם היא יכולה להתאים לכם?מערכת שורשלווים המעוניינים לבחור בתמהיל הלוואה יחסית סולידי יכולים לקחת מסלול משכנתא בריבית קבועה במקום מסלול בריבית משתנה צמודה למדד
מצמיח קרן ישועה, ספר על חכם ישועה בן שושןמערכת שורשחכם ישועה בן שושן היה אחד ממיוחדי ירושלים. ספר חדש מתאר את חייו. לקריאה חינם בפורמט אלקטרוני
לימוד חשוב מפרשת נח לדורנו...מערכת שורשלא סוד שזהו מהנסיונות הקשים של הדור. אין אחד שלא נחשף לכך, בכל דרך שהיא. בפרשה ראינו לאיזה שפל ניתן להגיע בעקבות חטא זה
שם השולח
תוכן ההודעה