חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
טיולים ונופשים

צריכים לשרוף זמן? תנו לנו לעזור לכם

מערכת שורש  י סיוון, תשעט  13/06/2019

אל תיבהלו- כשיש קצת זמן פנוי בקצב המהיר של חיי השגרה. נסו ליהנות מהשעות הללו שפתאום נהיו לכם

תגיות:
נכון שרוב הזמן אין זמן. זה גם נכון שבדרך כלל אתם נורא עסוקים אבל הנה התמזל מזלכם ויש לכם כמה שעות שקטות ופנויות ללא כל הפרעות. כשזה לא קרה כבר הרבה זמן, אנחנו לא נהיה מופתעים אם תרגישו פתאום שאתם לא יודעים מה לעשות עם כל הזמן הזה.

מצאנו לכם 4 רעיונות מגניבים שיכולים לשרוף לכם את הזמן לגמרי בסבבה-
לכו לישון- אמרנו את זה ואנחנו עומדים מאחורי זה. יש לכם זמן פנוי? השלימו שעות שינה כשיש חדרים לפי שעה במרכז ובכל מקום אחר. לא משנה באיזו עיר אתם נמצאים אנחנו בטוחים שתמצאו את החדר שיסכים לקבל אתכם. רעיון החדרים לפי שעה יכול לתת לכם את ההזדמנות לשים את הראש לשעה שעתיים, אולי אפילו לעשות מקלחת לצינון וריענון ולחזור לעיסוקיכם מלאי אנרגיה כאילו לא קרה כלום. גם אם מדובר ב-12 בצהריים, אף אחד לא שופט אתכם. יתרה מכך, סביר להניח שירצו להתחלף איתכם.

לכו לסרט- תתחילו בשאלה 'כמה זמן לא הלכתי לסרט?', אחרי שהבנתם שפעם אחרונה שנכנסתם לבית קולנוע כלשהו היה לפני שנתיים לפחות. אין מה לעשות, כשאין זמן אז אין זמן. והנה, יש לכם זמן אז למה שלא תפנקו את עצמכם באיזה סרט קולנוע איכותי, עם הפופקורן שכולם אוהבים וכוס קולה ענקית. שבו באולם, גם אם הוא ריק ופשוט תהנו מהקרנת סרט. בלי שתרגישו יעברו שעתיים ואתם תהיו מרוצים ושבעים וכמובן בהרגשה של ניצול הזמן בצורה טובה בהחלט.

לכו למוזיאון- אנחנו יכולים להודות שאנחנו לא נכנסנו למוזיאון מאז שסיימנו בית ספר תיכון. אבל היינו הולכים אם היה לנו זמן. בגלל זה אנחנו ממליצים לכם לקפוץ למוזיאון כלשהו, זה לא חייב להיות מוזיאון תל אביב שמחזיק יצירות מלפני מאות שנים. זה יכול להיות מוזיאון מדע או מוזיאון ספינות. כל מוזיאון שיעלה על דעתכם. לרכוש תרבות זה תמיד כיף ובזמן שזוהי פעילות שפחות חושבים עליה, זה יכול להיות שינוי מרענן ממה שאתם בדרך כלל עושים.

לכו לקניון- זוכרים את הג'ינס הזה שראיתם ואמרתם לעצמכם שמתישהו תלכו לקניון למדוד אותו? הנה הרגע הנכסף הגיע. כשיש כמה שעות לשרוף וניתנת הבחירה לעשות כל מיני דברים, יכול להיות שתרצו להפוך את זה למעין יום סידורים כזה וללכת למסע קניות בקניון. בלי שתרגישו תעבור שעה, יעברו שעתיים ואפילו שלוש. אם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים מהקניון זה יכול להיות לכם אפילו יותר קל, נסו לעשות רשימה של דברים שאתם צריכים ממנו אחרת תמצאו את עצמכם מסתובבים שעות.

איזה כיף זה כשיש קצת זמן פנוי בקצב המהיר של חיי השגרה. נסו ליהנות מהשעות הללו במקום להיבהל מכמות הזמן הפנוי שפתאום נהייתה לכם.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
ההיסטוריה של המזוודה המודרניתמערכת שורשהחל מהמאה ה-19 המזוודה המודרנית התחילה להימכר באופן מסחרי, וכמו כל מוצר אחר בשוק, עברה שינויים רבים עד למזוודות שאנו רואים בשנת 2019
למה חופשת צימרים בצפון תמיד נראית קצרה מדימערכת שורשהשנה החלטתם שאתם מזמינים חופשת צימרים בצפון עם כל המשפחה. אחרי בקתות בצפון במחירים אטרקטיביים, התארגנתם כל המשפחה, כולל ההורים, הדודים וכל הנכדים, שאין כמו חופשה בצפון, מיד אחרי חגי האביב ותחילת עונת הקיץ הרשמית
ימי כייף לעובדים- אירוע עובדים בבריכהמערכת שורשאין ספק כי אירוע עובדים בבריכה יסדר לכם את הפינה של יום הכיף השנתי למען העובדים שלכם ויעניק לכם יום חוויתי
שם השולח
תוכן ההודעה