חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

איפה כדאי לחפש דירות למכירה בראשון לציון?

מערכת שורש  כד טבת, תשפב  28/12/2021

איך למצוא במהירות דירות למכירה בראשון לציון?

תגיות:

ראשון לציון היא אחד הישובים הוותיקים ביותר בארץ – זוהי המושבה הראשונה שהקימו עולי העלייה ה-I, עוד ב-1882. במאה ה-21 העיר התפתחה באופן משמעותי, ומפרבר שינה של תל אביב הפכה לעיר שמספקת לתושביה הזדמנויות רבות בתחום התעסוקה, מקומות בילוי רבים ובאופן כללי איכות חיים. בהתאם גדל גם הביקוש לדירות למכירה בראשל"צ, ואם גם אתם מחפשים נכס בעיר היין כדאי למקד את החיפושים בשכונות הבאות:

מישור הנוף
שכונה חדשה יחסית בחלק המזרחי של העיר. בשנות ה-90 של המאה העשרים עוד היו באזור זה שדות ופרדסים, אבל הצורך לספק מגורים לאוכלוסייה הצומחת במהירות באזור המרכז הוביל לבנייה מואצת. כיום ניתן למצוא במישור הנוף דירות למכירה גם ברבי הקומות בחלק הצפוני של השכונה וגם בתים פרטיים בחלקה הדרומי. הדירוג הסוציו-אקונומי של מישור הנוף הוא 9, וזוהי אחת הסיבות העיקריות לכך שכדאי לחפש בה דירות למכירה בראשון לציון.

נווה דקלים
שכונה בחלק המערבי של ראשון לציון שגם בה יש דירות איכותיות למכירה. כמו מישור הנוף, גם הדירוג הסוציו-אקונומי של נווה דקלים – שנהנית מקרבה לים וגם לנתיבי איילון – הוא 9. למרות זאת רמת המחירים של הנדל"ן בשכונה סבירה, ובפרט בהשוואה לתל אביב.

קריית גנים
מי שמחפש דירות למכירה בראשון לציון עם מקסימום אורבניות מצד אחד ומצד שני שלל ריאות ירוקות מוזמן לשכונת קריית גנים – שזכתה לשם זה בזכות היותה מוקפת בפארק יפהפה (פארק החולות). בשכונה זו מוסדות חינוך ברמה גבוהה, והיא קרובה מאוד גם לנתיבי איילון, גם לכביש 4 וגם לכבישים 42 ו-431 – כך שמדובר בשילוב מושלם של קרבה לכל מקום ובמקביל שלווה כפרית כמעט.

רמת אליהו
שכונה ותיקה בחלק הצפוני של העיר, סמוך למחלף ראשון לציון שעל כביש 4. רמת אליהו נוסדה כבר ב-1936 על-מנת לקלוט פליטים מתל אביב, וגם לאחר קום המדינה קלטה שכונה זו עולים חדשים רבים ממגוון מדינות. השכונה עומדת במרכז אחד מפרויקטי ההתחדשות העירונית הגדולים ביותר בארץ, ולכן כדאי לחפש בה דירה למכירה בראשל"צ.

קריית חתני פרס נובל
שכונה בעלת שם מחייב ודירוג סוציו-אקונומי גבוה בדרום העיר. זוהי שכונה מטופחת מאוד, ועוד סיבות טובות לחפש בה דירות למכירה בראשון לציון הן הסמיכות לצירי תנועה מרכזיים ולמתחם הבילוי שכולל את הסופרלנד ואת האגמון. אגב, באזור זה צפויה לקום שכונה חדשה שתערב מסחר, תעסוקה ומגורים בסטנדרט גבוה – מתחם ה-1,000.

איך למצוא במהירות דירות למכירה בראשון לציון?
תנופת הפיתוח המרשימה של ראשון לציון מובילה לריבוי דירות למכירה. יחד עם זאת גם הביקוש נרחב מאוד, ולכן מומלץ להיעזר במומחיות של משרד תיווך. רצוי כמובן לבחור משרד שמכיר היטב את העיר וגם מציע בבלעדיות דירות למכירה בראשון לציון בכל השכונות הנ"ל – ובהתאם יעזור לכם למצוא נכס מושלם עבור הצרכים שלכם במחיר אטרקטיבי.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
עסקאות פינוי ובינוימערכת שורשליווי משפטי בהליך תמ"א 38 הוא דבר חשוב מאוד!
ניקוי עובש משטיחיםמערכת שורשתחזוקה נכונה של שטיחים בהכרח תגרום לנכס שלכם להיראות במיטבו
רכישת משרד להשקעהמערכת שורשלעומת רכישת משרד להשקעה, הליך רכישת דירת מגורים להשקעה מצריך מהמשקיע הון עצמי גבוה יותר וברוב המקרים גם קבלת הלוואת משכנתא מהבנק
שם השולח
תוכן ההודעה