חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
טיולים ונופשים

ימי כייף לעובדים- אירוע עובדים בבריכה

מערכת שורש  כ אדר א, תשעט  25/02/2019

אין ספק כי אירוע עובדים בבריכה יסדר לכם את הפינה של יום הכיף השנתי למען העובדים שלכם ויעניק לכם יום חוויתי

תגיות:
אם הנכם תרים אחר אירוע חברה לשנה הקרובה, וברצונכם שהאירוע הזה יעבור שונה מכל שאר אירועי החברה שכבר עברתם עד כה ותרצו לצאת משגרת הסמכות , הבירוקרטיה , האחראיות, העמידה בזמנים ולעיתים גם הנוקשות ולקיחת האחראיות למען השגת מטרות החברה שפוגשים אתכם במהלך תקופות בעבודה או בארגון ותרצו להשתחרר מכל המגבלות הללו, ליהנות עם כל החבר'ה הטובים , להירגע ולהשתעשע ולנצל את ימי הקיץ החמים ואת השמש הטובה - אין ספק כי אירוע עובדים בבריכה יסדר לכם את הפינה של יום הכיף השנתי למען העובדים שלכם ויעניק לכם יום חוויתי עם כל החברים מהעבודה וצבירת חוויות, תמונות וזיכרונות שווים במיוחד.

את המושג – אירוע עובדים בבריכה, שמעו כבר בכל בריכה מקומית או גדולה ברחבי הארץ. משום שזו דרך מעולה לתת לעובדים קצת להשתחרר ולהכיר את החברים איתם הם מבלים במהלך היום ולעיתים גם את רוב שעות היום במהלך ימות השבוע בפן ובצורה קצת שונה ואחרת . אין ספק כי זו דרך מעולה לפתח יותר קשרים ולהראות לעובדים צד כייפי ונעים יותר היוצא מגבולות השגרה.

אין ספק כי תשיגו את המטרה הרצויה למענה מארגנים ומתקיימים אירועי עובדים במהלך השנה או לעיתים גם פעם אחת בשנה ומשקיעים משאבים רבים וחשיבה יצירתית על מנת להשיג את המטרה והיא – לגבש את העובדים. במיוחד אם יום גיבוש העובדים יתקיים במרחב לא שגרתי כמו בבריכה , שם בטוח כולם ירגישו תחושת שחרור, הנאה, ויירגעו תחת השמש ומתחת למים הצוננים, ישבו , יאכלו, ידברו ויצחקו וגם סתם ישתזפו להם.

ימי כייף לעובדים בבריכה ישברו את שגרת היום יום שהעובדים עוברים, וישכיחו מעט את הבעיות, המעמסה והדברים שיש לדאוג עבורם גם למען העבודה וגם למען השעות מחוץ לעבודה. ובמיוחד אם העובדים מצויים בנוף כייפי שכזה, עם החברים שלהם העבודה איתם הם מבלים הרבה בשעות העבודה במהלך היום ובמהלך השבוע אך בדרך לא פורמאלית וחווייתית זו, יוכלו להכיר טוב יותר אחד את השנייה ולהתחיל להשתחרר וליהנות, כי מגיע להם!!!

אז לסיכום, אם ברצונכם להעניק לעובדים שלכם אירוע בבריכה שישחרר אותם וגם אתכם לכמה שעות, שירגישו שגם אחרים דואגים לשמחתם ולמנוחתם ולא רק שהם עסוקים בלדאוג בעבודות ומטלות הארגון – צאו מנקודת הנחה כי יום הגיבוש בבריכה יספק לכם חוויה בלתי נשכחת, במיוחד בימי הקיץ החמים שהם בוודאי רוצים ליהנות ממנה אחרי שעות מרובות במשרדים או מול המחשבים. שם, עם בריכה, מוזיקה טובה ואוכל כייפי הם ללא ספק יוכלו להרגיש פתוחים ושמחים יותר והכי חשוב – ידעו שדואגים להם גם.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
שקט נפשי במחיר כמה שקלים ליום – ביטוח נסיעות לחו"למערכת שורשביטוח נסיעות טוב הוא מפתח לשקט נפשי וביטחון בחופשה שלכם...
מסלול לטיול בצפוןמערכת שורשהמלצות למסלולי טיול בגליל, עם ילדים או בלי
חופשה עם הילדים בלונדוןמערכת שורשלונדון היא יעד תיירות שמתאים גם לחורף וגם לטיולים עם ילדים
שם השולח
תוכן ההודעה