חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
טיולים ונופשים

שקט נפשי במחיר כמה שקלים ליום – ביטוח נסיעות לחו"ל

מערכת שורש  טו אדר א, תשעט  20/02/2019

ביטוח נסיעות טוב הוא מפתח לשקט נפשי וביטחון בחופשה שלכם...

תגיות:
ביטוחים מסוגים שונים נועדו באופן כללי להוריד את רמת אי הוודאות הכלכלית השוררת בחיינו, לפחות בכל הנוגע להוצאות בלתי צפויות, "מכות" שונות שאנו עלולים לקבל בכל רגע דוגמת מקרים בהם הרכוש שלנו נגנב או נהרס וכו'. כך, אנחנו רוכשים ביטוח מקיף לרכב למקרה שהוא ייגנב, מפקידים כסף בביטוח החיים או הפנסיה שלנו למקרה בו נאבד את כושר העבודה או נגיע לגיל הפרישה ונרצה להפסיק לעבוד, וכו'. אחד מסוגי הביטוחים אשר הוכחו כיעילים ביותר מבחינת היחס בין ההשקעה בהם לבין פוטנציאל החיסכון שהם מציעים במקרה של "מכה" בלתי צפויה (תרתי משמע) הוא ביטוח נסיעות לחו"ל.

יחס מזערי בין הוצאה לכיסוי מקסימאלי – ביטוח נסיעות לחו"ל
אחד המדדים באמצעותם ניתן לנסות ולהעריך עד כמה ביטוח מסוים הוא אטרקטיבי או עד כמה מתבקש לרכוש אותו, הוא היחס בין ההוצאה על הפוליסה (כמה אנחנו משלמים עבור הביטוח) לבין גובה הכיסוי שהוא מציע לנו (כמה כסף נקבל מחברת הביטוח במידה ונדרש להוצאות גבוהות בגין אותו מצב בלתי רצוי ובלתי צפוי).
במקרה של ביטוח רכב, למשל, יחס זה עשוי להיות בלתי אטרקטיבי יחסית – ביטוח מקיף שעולה כמה אלפי שקלים נוספים בשנה מעבר לביטוח החובה עבור רכב ששווה כמה עשרות אלפי שקלים בודדים בלבד, מתאפיין ביחס גבוה יחסית (ולכן לא כל כך אטרקטיבי) בין הוצאה לתקבולים פוטנציאליים. לעומת זאת, במקרה של ביטוח נסיעות לחו"ל מדובר ביחס שונה מהותית ואטרקטיבי הרבה יותר – תמורת כמה שקלים בודדים ליום (מחירה של פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל) ניתן לקבל כיסוי של עד עשר מיליון דולר (!) ובחברות מסוימות הכיסוי לא מוגבל בתקרה. מבחינה זו, מדובר באחד מסוגי הביטוחים החושבים ביותר והמשתלמים ביותר שניתן לקנות בשוק הביטוח.

שקט נפשי והגנה מפני הוצאות אשר מאמירות במהירות
האטרקטיביות והכדאיות של ביטוח נסיעות לחו"ל אינה מסתכמת רק ביחס האטרקטיבי יחסית בין מחיר הפוליסה לבין הכיסוי הפוטנציאלי שהיא מציעה. ביטוח מסוג זה מציע שקט נפשי של ממש בעת השהייה בחו"ל, במיוחד עבור מי שהתנסה או מכיר אישית מישהו שהתנסה בטיפול רפואי בחו"ל – במדינות רבות, הטיפול הרפואי יקר ביותר וההוצאה בגין הטיפול מאמירה לשחקים בתוך כמה דקות מרגע הכניסה לבית החולים. תמורת טיפול בסיסי וכמה בדיקות פשוטות במקרים קלים ושכיחים יחסית אתם עלולים להידרש לשלם אלפי דולרים, במיוחד במדינות כמו ארצות הברית בהן מערכת הבריאות יחסית מופרטת.
ביטוח נסיעות לחו"ל מציע הגנה מלאה בפני מצבים כאלה, שכן כמה מאות אלפי שקלים יספיקו להוצאות הרפואיות ברובם המכריע של המקרים. כך, מציע ביטוח מסוג זה שקט נפשי של ממש בעת השהייה בחו"ל, במחיר של כמה שקלים בודדים ליום. ייתכן כי זו הסיבה לכך שכמעט כל ישראלי או ישראלית שיוצאים לחו"ל רוכשים ביטוח מסוג זה לפני שהם עולים על המטוס...

השוואת ביטוח נסיעות
רוב הנוסעים רוכשים ביטוח נסיעות באמצעות קופות החולים או באמצעות חברות כרטיסי האשראי שמציעים את הביטוח נסיעות של כלל , הראל ו AIG , לרוב החברות האלה מציעות מחיר יקר יותר מאשר אם תקנו באופן עצמאי בחברות הביטוח ישירות, אתר שוק הביטוח מרכז עבורכם את כל המידע וכל המחירים של חברות הביטוח המובילות: פספורט כארד, מגדל, הפניקס, שירביט, מנורה וגם הראל וכלל, ניתן למצוא באתר טיפים ודגשים מה כדאי לקנות ומה ועל מה אפשר לוותר, להשוואה מלאה בין כל החברות ורכישה און ליין לחצו על הקישור הבא ביטוח נסיעות לחו"ל
pixabay
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מסלול לטיול בצפוןמערכת שורשהמלצות למסלולי טיול בגליל, עם ילדים או בלי
חופשה עם הילדים בלונדוןמערכת שורשלונדון היא יעד תיירות שמתאים גם לחורף וגם לטיולים עם ילדים
מסעדות מומלצות בצפתמערכת שורשמטיילים בצפון? סקירה חשובה של מסעדות טובות באיזור צפת...
שם השולח
תוכן ההודעה