חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
תרבות ופנאי

3 פתרונות אבטחה לחברות המציעות אחסון תכולה

מערכת שורש  ח אלול, תשעט  08/09/2019

גם אם אתם בעלי חברת אחסון, או לחילופין מאחסנים תכולה בחברה שכזו, כדאי לכם להכיר מערכות אבטחה מתקדמות שיספקו לכם בטחון מלא לאחסן דברים חשובים

תגיות:
ההחלטה לאחסן תכולה אצל חברה חיצונית ולא להסתמך על פתרונות אישיים או משפחתיים היא לא פשוטה. היא מחייבת אחריות גדולה בבחירת החברה המתאימה – שצריכה לספק את כל הביטחונות שיתנו את השקט הנפשי. ברוב החברות, מציעים פתרונות אבטחה חכמים שמאפשרים למי שמחליט על אחסון תכולה לעשות זאת בדיוק כך – בשקט ובלי דאגות.

אלו הם 3 מפתרונות האבטחה שכדאי שיהיו לחברת האחסון שלכם

מצלמות אבטחה:
נדמה שמדובר באמצעי אבטחה שהוא לגמרי הבסיס לשליטה על מה שקורה בתוך אזורי האחסון והוא נותן בטחון רב בכל הקשור לאחסון התכולה.
באמצעות מצלמות אבטחה אפשר לעקוב אונליין אחרי כל מה שקורה בתוך המחסנים, לפקח ולראות מתי מישהו מנסה להגיע למחסנים ולתכולה המאוחסנת בהם, להקליט את כל מה שקורה לצרכי בדיקות עתידיות ולתת תחושת בטחון אמיתית.
יש סוגים רבים ושונים של מערכות תיעוד ואבטחה לעסק שמותאמות באופן מיוחד בכל פעם מחדש לשטח, לאופי חללי האחסון (ראו כאן למשל) ולרמת האבטחה הדרושה.

מערכות אזעקה:
אי אפשר לאחסן תכולה במקום שלא מנוטר ומאובטח על ידי מערכות אזעקה חכמות. אלו מערכות שמזהות תנועה בכל שעה ומחוברות למוקד שנותן מענה בכל שעה ביום, גם בשעות בהן אין אף אחד באזור שבודק ושומר על המקום.

כמו מצלמות האבטחה, גם בכל הקשור למערכות אזעקה אפשר למצוא מגוון גדול של אפשרויות שיכולות לעבור התאמה אישית בהתאם למספר הכניסות למחסן, אופי החלל, האזור בו נמצא המחסן ושאר הדרישות הספציפיות.

אחד הדברים החשובים בכל הקשור למערכות האזעקה שאתם בוחרים הוא החיבור לחברת אבטחה שמגיעה במקרה שבו האזעקה מצפצפת ומתריעה. חשוב לבדוק מהו השירות המדויק שמעניקה חברת האבטחה, עד כמה היא זמינה ומהירה, כמה ניסיון יש לעובדי האבטחה שבה ולסגור איתה חוזה מסודר שכולל אחריות על כל מצב שבו האזעקה מתריעה על חדירה לאזור האחסון.

בקרת כניסה:
מערכות בקרת כניסה מאפשרות לשלוט על כל מי שנכנס ויוצא מאזורי האחסון באופן קבוע. חלק מהמערכות כוללות קודן שמאפשר כניסה, אחרות מספקות כרטיסים עם ברקוד שמאפשר כניסה ויש גם כאלו שמצריכות טביעת אצבע, בהתאם לרמת האבטחה הדרושה לכם.

ברוב החברות אפשר למצוא מערכות בקרת כניסה בהתאמה אישית, שכוללות הפניות שיחה, צילום וידאו, שלוחות וקבוצות שלוחות, מצלמה ותמיכה במערכות אבטחה נוספות המתחברות למערכת בקרת הכניסה.

בבחירת מערכת בקרת כניסה חשוב לוודא שיש תיעוד של כל הפעולות שמתבצעות במערכת ושאפשר לפקח אונליין על כל מה שקורה באמצעות המערכת. בנוסף, מומלץ שבקרת הכניסה תשתלט עם מצלמות ומערכות אזעקה כמכלול, כך שרמת האבטחה תהיה גבוהה ומספקת.

בין אם אתם בעלי חברת אחסון תכולה או מאחסנים תכולה בחברה כזו, כדאי להכיר את מערכות האבטחה המתקדמות שיספקו לכם את הבטחון המלא לאחסן בכל חלל.
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
סצנות מפורסמות שלא היו קורות ללא גרין סקריןמערכת שורשגרין סקרין הוא טכנולוגיה הנמצאת בשימוש בעשיית סרטים. רשימה של סצינות מפורסמות שנעשו בעזרתה
כל מה שצריך בשביל מצגת בת מצווה בלתי נשכחתמערכת שורשמצגת בת מצווה מושקעת תשדרג לכם את האירוע. זה יהיה מדהים...
כיצד בעלי דרכון אירופאי יכולים ללמוד בחינם באירופה?מערכת שורשהאפשרות ללמוד בחינם באירופה קוסמת לצעירים רבים בישראל, זו הטבה משתלמת שכדאי לנצל כיוון שניתן לחסוך את שכר הלימוד הגבוה באוניברסיטאות ובמכללות בארץ
שם השולח
תוכן ההודעה