חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

כיצד מפיקים חשבוניות מס בצורה מקוונת?

מערכת שורש  ה אדר, תשפא  17/02/2021

בעידן הטכנולוגיה והמידע, אין שום סיבה שגם אתם, כעצמאיים, פרילנסרים או בעלי חברות, לא תפיקו מסמכים עסקים בצורה מקוונת

תגיות:
בעידן הטכנולוגיה והמידע, אין שום סיבה שגם אתם, כעצמאיים, פרילנסרים או בעלי חברות, לא תפיקו מסמכים עסקים בצורה מקוונת. למסמכים כאלה יש תדמית מתקדמת, אך עוד המון יתרונות נלווים. הם זולים להפקה, אפשר לשלוח אותם במייל, לא צריך לתייק אותם כך שאין עיסוק מיותר בניירת וזו גם שיטת פעולה שחוסכת לכם די הרבה כסף. רוצים לדעת איך מתקדמים ואיך להפיק חשבונית מס בצורה מקוונת? אלה הדגשים הנחוצים.

חפשו שירות חשבוניות אונליין, עם תקופת ניסיון חינם
כדי להפיק חשבוניות מס בצורה מקוונת (אונליין), הכי נוח להצטרף לחברה שמציעה שירות מסוג זה במודל משתלם. כדי לזהות את המודל המשתלם בשבילכם, תוכלו להיעזר בכלל אצבע פשוט וטוב: חפשו שירות מסוג זה, שניתן לתקופת ניסיון ומסלולים תשלום מגוונים, ללא התחייבות.

איך מצטרפים לשירות אונליין לחשבוניות מקוונות
סביר להניח שלא תופתעו יותר מדי אם נגלה לכם שהצטרפות לשירות נעשית בצורה ידידותית למשתמש, אונליין. כל מה שצריך לעשות כדי להצטרף לשירות זה להירשם דרך האינטרנט, באתר הספק. מכניסים את הפרטים שלכם, האי מייל שלכם, בוחרים סיסמא ויוצאים לדרך. מיד לאחר ההצטרפות, עניין של דקות ספורות, תוכלו להתחיל להוציא מסמכי עסקה, חשבונית, קבלה, הצעות מחיר ועוד.

וודאו שמדובר בספק שירות מורשה
לפני שניתן לכם את הדגשים להפקת חשבונית מס מקוונת בקלות, וודאו עניין עקרוני וחשוב. וודאו שספק השירות רשום ברשות המיסים כספק שירות מורשה. ספק שירות מורשה הוא מי שרשות המיסים אישרה לצורך הנפקת מסמכים עסקיים. זאת אומרת, כך מוודאים שזה תחליף מוכר ולגיטימי לחשבוניות נייר או קבלות מודפסות.

הפקת חשבונית מס מקוונת בקלות
כעת, לאחר שאתם רשומים אצל ספק שירות מורשה שבדקתם, קיבלתם חשבון משתמש ויש לכם סיסמא, יוצאים לדרך. הפקת החשבונית נעשית בצורה הבאה:
1. הגדירו את שם העסק שלכם ותחום העיסוק. זו הגדרה חד פעמית שלא צריך לבצע בהמשך.
2. החליטו על עיצוב חשבוניות שרצוי לכם. במידת הצורך, אפשר להכניס גם לוגו או פרטים מסוימים שיופיעו בחשבוניות. זהו שלב ראשוני שלא צריך לבצע פעם נוספת בהמשך.
3. כותבים את שם הלקוח שלכם, שעבורו אתם רוצים להנפיק חשבונית. במידה ומדובר בלקוח קבוע, אתם יכולים להוסיף אותו לרשימת הלקוחות הקבועים.
4. בוחרים תאריך שבו בעצם בוצעה העסקה והושלמה או תאריך שבו בוצעה העסקה עם התשלום. קביעת התאריך נעשית לרוב באמצעות לוח שנה מקוון שמובנה בתוכנה.
5. בחרו את אמצעי התשלום (במידה וכבר בוצע תשלום) וציינו את הסכום העסקה. אם עדיין לא קיבלתם תשלום, תוכלו לציין תאריך פירעון צפוי. שימו לב שהתוכנה יודעת להוסיף אוטומטית את המע"מ.
6. הגדירו את כתובת המייל של הלקוח. ברגע שתאשרו את פרטי החשבונית, המערכת תשלח מייל אוטומטי ללקוח עם המסמך מצורף בפנים.
2
הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
האפשרויות השונות לגיוס כספים עבור סטארט אפ מתחילמערכת שורשלפני שנציג כמה דרכים לגיוס כספים שיחייבו אתכם להפנות את נקודת המבט רחוק יחסית, כדאי להתחיל לחפש דווקא מקרוב
מכללת איקום- הסבה להי טקמערכת שורשמכללת איקום מציע לכם - הסבת מקצוע להייטק עם ייחודיות לסייבר ממקצועות שוחקים כמו ביטוח, ענף הרכב, מוקדי מכירות, מסעדנות, שליחויות, עבודות כלליות ותמיכה טכנית
כל מה שצריך לדעת על רכישת שולחן פינג פונגמערכת שורשאם אתם תוהים מה ניתן לעשות עם הילדים בתקופות מאתגרות אלו, טיפ- רכישת שולחן פינג פונג זו יכולה להיות בחירה נפלאה
שם השולח
תוכן ההודעה