חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

איך להתאים את השולחן למשרד

מערכת שורש  ה אב, תשפ  26/07/2020

לפעמים לא קל לבחור שולחן למשרד... אם תצליחו להשיג את כל הדרישות שלכם בשולחן משרדי, סימן שהצלחתם מאוד בבחירה.

תגיות:

כאשר בעל משרד, מחליט על ריהוט חדש למשרד, ההחלטה אינה קלה והיא דורשת מחשבה לעומק. למשל, מה המשרד צריך מבחינת כמות וסוג הריהוט?, איזה סגנון וויזואלי בעל המשרד או החברה מעוניין להציג? האם הסגנון יהיה יוקרתי, או שיהיה פרקטי יותר?. אחת הבחירות הקשות והחשובות הינה בחירת שולחן משרדי לעובדים. האם אתם מעדיפים שולחן בעל עיצוב מינימליסטי או שולחן עץ בסגנון כפרי או כזה שיהיה קשור למיתוג החברה. יש לשים לב לגודל השולחן וכן, מבחינת מקומות אחסון שניתן יהיה לנצל כל מקום בו, מה שיגרום לו להיות הרבה יותר פרקטי.

freepik

יש לשים לב לסביבת עבודה נוחה במיוחד ולשים לב כי השולחן המשרדי יהיה מתאים לגובה הכיסא. פרט חשוב נוסף הוא ריהוט משרדי ארגונומי שיהיה נוח לישיבה ממושכת של שעות במשרד. לדוגמא, שולחן משרדי נוח, הוא זה שהעובד יכול לשים את מרפקיו עליו במקביל לכיסא המחשב. יש לציין, כי שולחן ארגונומי מונע מכאבי צוואר וגב. שולחן המשרד, הינו הרהיט הגדול ביותר. שולחן זה מסייע לבצע את כל העבודות המשרדיות הדרושות. מומלץ למדוד את חלל המשרד לפני רכישת שולחן למשרד, היות וחדר משרד צפוף מאוד לא יהיה נוח ולכן, יש לשים לב למעברים נגישים במשרד.

שולחן משרדי – כלי העזר החשוב ביותר בעבודה

ללא ספק, שולחן משרדי, הינו כלי עזר מהדרגה הראשונה. יש לשים לב כי אם מדובר במשרד שמגיע אליו קהל שהשולחן יהיה לא רק פרקטי כי אם גם מרשים . יש לבחור שולחן למשרד שיהיה נוח להזזה ולניקוי. ניתן למצוא סוגים שונים של שולחנות משרדיים. למשל שולחנות מנהלים, שולחנות כתיבה סטנדרטיים שבו קיים מקום למחשב מקלדת ומקום לכלי כתיבה וכדומה. ניתן למצוא שולחנות העשויים מחומר גלם פשוט כגון מלמין או כאלה העשויים מעץ מלא שמחזיק מעמד לשנים, אך אלה יהיו כמובן יקרים יותר. גם שולחנות מתכת עם זכוכית שמתאימים למשרדי הי טק יכולים לבוא בחשבון ושוב, הכול תלוי במהות המשרד והעבודה המתנהלת בו.

יש להקפיד על שולחן משרדי איכותי, שיהיה עמיד וקל לתחזוקה ושהבלאי לא יהיה מהיר. יש לציין, כי כל בעל תפקיד בעסק או במשרד, יקבל שולחן משרד שמתאים לאופי תפקידו. למשל, המנכ"ל של החברה או בעליה, יקבל שולחן גדול. מנהל חשבונות, יקבל למשרדו שולחן נוח שעליו יוכל יהיה להניח את המסמכים באופן מסודר וכן, יש לשים לב כי יהיה מספיק מקום לשולחן למחשב ומקלדת. מזכירה או טלפנית בחברה, תקבל שולחן קטן יותר. במשרד שיש בו טלמרקטינג או מרכז טלפוני לשירות לקוחות, יהיה שולחן אחד גדול אשר יופרד באמצעות מחיצות, בין טלפנית לטלפנית.

שולחן משרדי שיתאים לסגנון המשרד

יש לוודא, כי שולחנות המשרד שבחרתם, יתאימו מבחינת הגוון וסגנון המשרד יחד עם שאר האלמנטים. טווח המחירים של שולחנות משרד הוא שונה וכן, המחיר יהיה קשור לאיכות השולחן. לא מומלץ לרכוש את השולחנות הזולים ביותר למשרדכם, היות והוא לא יחזיק מעמד לזמן רב. דווקא השקעה לטווח הארוך תהיה משתלמת יותר וכן, מיותר לציין כי רכישת ריהוט משרדי מוכרת לצרכי המס. קחו בחשבון את שאר הצרכים כגון האם אתם מעוניינים כי לשולחן המשרדי יהיה מגש מקלדת למחשב? האם לשולחן יש את הפתחים שיכילו הרבה חוטי חשמל? יש לשים לב, היכן ימוקמו כל ההתקנים הניידים או ההיקפים שבהם אתם משתמשים בעבודה, לפני בחירת השולחן המשרדי. אם תצליחו להשיג את כל הדרישות שלכם בשולחן משרדי, סימן שהצלחתם מאוד בבחירה.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
תאונות עבודה והזכויות שלכםמערכת שורשתאונת עבודה זה אף פעם לא דבר נעים, בטח כאשר היא משאירה אתכם באוויר בכל מה שקשור להמשך התעסוקה. מהסיבה הזאת אתם צריכים להיות בטוחים שאתם מקבלים את כל הזכויות המגיעות לכם מתוקף החוק במדינת ישראל
הכנות לראיון עבודה – כך תעשו זאת נכוןמערכת שורשככל שתגיעו יותר מוכנים לראיון עבודה, כך תוכלו לשחות עם כל השאלות בצורה טובה
לא מפסיקים לפרסם...רחמים אלמלםאלו מוצרים מתאימים לפרסום בזמן הזה? ימי הקורונה העליזים?
שם השולח
תוכן ההודעה