חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

התקנת מקלחון לגינה בעיצוב מתקדם

מערכת שורש  כד אלול, תשפא  01/09/2021

הגיע הזמן לשכוח משטיפת הידיים והרגליים עם צינור הגינה אחרי עבודה בגינה תחת השמש הקופחת. אין שום דבר שמשתווה להתקנת מקלחון לגינה ורחצה באוויר הצח, להתרעננות מידית ושטיפת הלכלוך לפני שנכנסים הבי,v

תגיות:

מקלחון לגינה מגיע בכמה סוגים שונים, אבל הסוג שמציע את מרב האפשרויות הוא עיצוב של מקלחון סגור שמחובר לבית. זוהי שיטה נוחה, פרטית ומשתלמת ביותר להפעלת מים חמים בחוץ. אם אתם מעוניינים בהתקנת מקלחון צמוד לבית בגינה שלכם, הנה כמה שיקולים שכדאי שתיקחו בחשבון על מנת לוודא שאתם בוחרים מקלחון בעיצוב חכם.

בחירת נקודת ההתקנה המתאימה
קירות חיצוניים צמודים למטבחים, חדרי אמבטיה וחדרי כביסה נחשבים למיקומים מצוינים להתקנת מקלחון לגינה. נתיב זמין לקווי מים חמים וקרים פנימיים פירושו פחות עבודה עבור האינסטלטור, ותג מחיר פחות יקר עבורכם.

מומלץ לתכנן אפשרות גישה דומה לגישה לצנרת האמבטיה, על הקיר הפנימי שמאחורי המקלחון החיצוני. שיטה זו מאפשרת לכם לשמור על צנרת המקלחת ולנקז מדי שנה את קווי המים שלה למניעת צינורות חסומים.

יש עוד אפשרות התקנה, שימו לב:
אם נוכחות חלונות או יחידת מיזוג אוויר מקשה על השימוש בקווי מים פנימיים, יש אפשרות שנייה לגשת לקווי מים. אינסטלטור מורשה יקדח שני חורים דרך בסיס הבית להזנת קווי מים חמים וקרים בחוץ.

יורדים עד היסודות
השטח המינימלי שדרוש להתקנת מקלחון לגינה הוא שלושה מטרים רבועים, אבל אם אפשר, ניתן להגדיל את השטח. תא מקלחת בגודל ארבעה מטרים מרובעים מציע מקלחון בגודל מספק. אם אזור הלבשה מתוכנן בתוכניות ההתקנה, תזדקקו לאזור באורך של שבעה מטרים ורוחב ארבעה מטרים לכל המתחם.

יצירת מבנה שיש לו ממדים מרווחים הוא כמובן רק הצעד הראשון. עיצוב חכם דורש גם תשומת לב לפרטיות, ניקוז ובידוד מפני תנאי מזג האוויר.

הגנה על המקלחון מפני רטיבות ועובש
מכיוון שקירות מקלחון לגינה מתייבשים לאט, הם זקוקים להגנה נוספת מפני תנאי מזג האוויר. אם אתם בונים בית חדש והתוכנית כוללת מקלחת חיצונית, חשוב לתכנן את מעטפת הקיר והחומר החיצוני של הבית ליצירת מחסום לחות יעיל.

יחד עם זאת, אם הבית שלכם כבר בנוי, קיימות אפשרויות פחות פולשניות לבידוד מזג אוויר. עבור בתים בני יותר מעשרים שנים, ניתן להניח מחיצה אטומה בפני מזג אוויר על חלק הקיר החיצוני שנמצא בתוך תא המקלחת. עבור בתים חדשים יש למרוח לפחות שלוש שכבות של חומר איטום עמיד למים על כל קיר חיצוני שנפגע.

כשאתם מתקלחים בחוץ, הפרטיות חשובה במיוחד
לכן מומלץ לתכנן מקלחון לגינה מתוך מחשבה על פרטיות מוגברת. לפני ההתקנה, כדאי לעמוד במקום שבו החלטתם לבנות את המקלחת ולשים לב לכל קווי הראייה, כולל הדק, הפרגולה וחלונות בקומה העליונה.

עיצוב המקלחון חייב לחסום את כל נקודות הראייה האלה, וקיימות שיטות חכמות לבצע את ההתקנה מבלי לוותר על התחושה הפתוחה והקלילה של מקלחת בחוץ.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מדריך לרכישת תנוריםמערכת שורשהתנור הוא המכשיר החשוב ביותר בבית, ולכן כדאי שתצטיידו ברעיונות של מדרכים לרכישת תנורים לפני הקנייה
בית המשפט דוחה בקשה לצווים זמניים כנגד תושבי תקומהמערכת שורשבין פרויקטים רבים של פינוי בינוי אשר צולחים כהלכה, ניתן למצוא גם פרויקטים שמסתבכים מקצועית, משפטית
מאווררים מעוצבים לבית: שיאים חדשים בעיצובי מאווררי תקרהמערכת שורשמאווררים מעוצבים לבית מתאימים לחדרי שינה, לסלון או לחדרי משפחה, ומציעים הפוגה מרעננת מהחום
שם השולח
תוכן ההודעה