חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

5 סיבות לרכישת ביטוח תאונות אישיות

מערכת שורש  טו טבת, תשפא  30/12/2020

האם ביטוח תאונות אישיות מתאים לכם? איך עושים את זה ולמה זה טוב

תגיות:

בגיל הפנסיה, יש לכם יותר זמן לעסוק בתחביבים שתמיד עניינו אתכם, כמו לצאת לחופשות חלומיות, אבל אתם עלולים גם להיות פגיעים יותר לתאונות ככל שאתם מתבגרים, מה שאומר שאתם עלולים לחוות מצבים רפואיים שייקח לכם יותר זמן להחלים מהם, ולהידרש לשלם חשבונות רפואיים ענקיים לטיפול והחלמה.

ביטוח תאונות אישיות מעניק כיסוי חיוני כנגד פגיעות תאונות, והוא מאפשר לכם לקבל החזר על הוצאות רפואיות שנובעות מתאונות, מהטבות אשפוז שמסייעות בתשלום עבור טיפולים אלטרנטיביים, כמו גם, במקרה של מוות מקרי, תשלום סכום חד פעמי למוטבים הנקובים בפוליסה.

יתרונות ביטוח תאונות אישיות

כשזה מגיע לרכישת ביטוח תאונות אישיות, כל מצב הוא ייחודי. נכון שהביטוח יכול לספק את ההגנה הכספית שאתם זקוקים לה במקרה של פגיעה בשוגג, אבל יתכן שאתם תוהים אם זו ההחלטה הנכונה עבורכם. כדי להחליט על הפוליסה שתתאים לכם, קחו בחשבון כמה מהיתרונות הבאים:

כיסוי נוסף. ביטוח תאונות אישיות כולל הרבה רכיבים שונים שלא תמיד מכוסים בביטוח בריאות, כמו למשל הוצאות רפואיות במקרה שיש צורך בתקופת שיקום, וזוהי שיטה נהדרת להשלים את הכיסוי הקיים.

אין חיתום רפואי. אם אין לכם ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות הוא אפשרות נהדרת מכיוון שברוב המקרים אין צורך בחיתום רפואי כלשהו.

פוליסה במחירים משתלמים. פוליסת ביטוח תאונות אישיות יכולה להיות זולה בשל גורמים כמו מקם המגורים ושיעור הכיסוי שאתם מחפשים.

התאמה לעצמאים. לעצמאים אין חופשת מחלה; ביטוח תאונות אישיות מגן על הכספים באותה תקופה.

שקט נפשי. יצאתם לחופשת צלילה? רוצים לטייל במסלולים מסוכנים? ביטוח תאונות אישיות אידיאלי עבור אנשים שמתכוונים להשתתף בפעילויות פיזיות שמצריכות כיסוי נוסף.

איך עובד ביטוח תאונות אישיות?

במקרה של תאונה, ביטוח תאונות אישיות מכסה את המבוטח אם הוא הופך לנכה; אינו מסוגל לעבוד; או סובל מפגיעה מוגדרת, כגון אובדן ראייה או שמיעה, או שבר בעצמות. ההטבה משולמת בסכום חד פעמי או על בסיס חודשי, על מנת להשלים את ההכנסה החסרה.

מה לא מכוסה?

כשבוחנים את השיקול אם ביטוח תאונות אישיות מתאים, ממומלץ לקחת בחשבון גם את מה שאינו מכוסה, כמו למשל:

  • פגיעות עצמיות
  • פגיעות שיניים
  • פגיעות שנובעות מביצוע פשע
  • ותאונות שמתרחשות כתוצאה ממחלה קודמת.

האם ביטוח תאונות אישיות מתאים לכם?

כשאתם לוקחים בחשבון את השיקולים השונים שיסייעו לכם להחליט אם ביטוח תאונות אישיות מתאים לכם ולבני משפחתכם, אתם בטח תוהים אם הביטוח הגיוני, אם כבר יש לכם פוליסות כגון ביטוח חיים או ביטוח למקרה מוות.

ביטוח תאונות אישיות עשוי להיות הבחירה הנכונה אם הכיסוי הרגיל יקר מדי; או כשמימון עצמי לחשבונות שנובעים מתאונה אינו בא בחשבון. לכן חשוב לקחת את הזמן למצוא את הפליסה שמתאימה לאורח החיים שלכם.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מדריך רילוקיישן לארצות הבריתמערכת שורשעוברים דירה לארצות הברית בקלות וביעילות. איך לעשות את זה?
ניהול עמודי פייסבוק – מה זה בדיוק אומר בפועל?מערכת שורשניהול עמודי פייסבוק זו עבודה שצריך להשאיר למומחים, כך שטבעי שעכשיו תעלה השאלה: איך נבחר את המומחים שלנו?
כל מה שרציתם לדעת על פרישה לפני גיל הפרישה והאם זה כדאי לכם?מערכת שורשאזרחים ותיקים רבים מחליטים מרצונם החופשי, מסיבות רבות ומגוונת שהם לא רוצים להפסיק לעבוד גם לאחר שהם מגיעים לגיל הפרישה. למי מכם שהחליט על צעד כזה, חשוב לבחון את דרכי הפעולה היעילים ביותר מבחינה פיננסית ואישית
שם השולח
תוכן ההודעה