חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
פיננסים וכספים

איפה עושים היום ביטוח רכב?

מערכת שורש  יח אלול, תשפא  26/08/2021

עם כל כך הרבה אפשרויות, וכל כך הרבה כלי רכב בישראל, הרי שעולם ביטוחי הרכב הפך מאתגר במיוחד

תגיות:

עם כל כך הרבה אפשרויות, וכל כך הרבה כלי רכב בישראל, הרי שעולם ביטוחי הרכב הפך מאתגר במיוחד, ולא רק לצרכנים. כולם מתבלבלים, שואלים ותוהים מה המהלך הנכון לביטוח הרכב. סוגי הביטוח, הצעות המחיר המורכבות, ביטוח החובה, צד ג', ואולי בכלל מקיף? רשימה זו של אתגרים ובחירות מגוונות לכל מי שמחפש ביטוח רכב עלולה להיות ממש בעיה.

אם אתם מחפשים לבטח את הרכב החדש שלכם, או לחדש ביטוח בצורה נבונה וחסכונית יותר, ועדיין ליהנות מתנאים משופרים ומשודרגים, דעו לכם שיש חברות שנותנות, ויש אחרות שנותנות יותר. והחוכמה היא לבדוק בסבלנות ולזהות מה הכי מתאים לכם, ומה ייתן לכם את המענה הנכון, במחיר הנכון, שתוכלו לנהוג בשקט.

תעשיית ביטוח הרכב בישראל
ביטוח רכב בישראל זה שוק ענקי, תעשייה גדולה ותחרותית, וכשיש תחרות, הצרכנים נהנים. מדוע? ובכן, תחרות מובילה לכמה דברים.

  1. ירידה במחירים – חוק המונופול מונע מחברות גדולות, כולל, כמובן, חברות לביטוח רכב, ליישר קו בכל הנוגע למחירים, ובעצם פותח את השוק לרווחה להצעות מפתות יותר ויותר, כך שקהל בעלי הרכב נהנים משינויים במחיר לכיוון הנכון.
  2. פיתוח כלים לביטוח – לא רק המחירים, התחרות מעודדת חשיבה יצירתית, ואנו רואים את שכלול כלי הביטוח כחלק מהתחרות הערה בשוק. דוגמא לכך ניתן לזהות בהצעות לביטוח מוזל לנהגים זהירים ללא תאונות, ואפילו מחירים שונים לאלו שנוהגים רק מעט, שכן הסיכוי לתאונה יורד משמעותית אם הרכב והנהג נמצאים פחות זמן על הכביש.

אז מה הביטוח השווה ביותר?
שאלה מורכבת, שכן לכל אחד מאיתנו הצרכים האישיים שלו. רכב יוקרה חדש מהניילון בוודאי יעודד אתכם לעשות ביטוח שונה מרכב ישן שנועד רק לעבודה, וביטוח לרכב שמשמש לעבודה שונה מביטוח לרכב לשימוש יומיומי פרטי בלבד, ושניהם שונים מביטוח לרכב אספנות, אז מה ביטוח הרכב הנכון בשבילכם?

דבר ראשון, אפשר להתייעץ, ולקבל הצעות מכל מיני כיוונים וחברות. ככה לומדים, וככה מבינים מה יש שם בשוק, ומה כדאי להשוות. מעבר לכך, ביטוח רכב צריך לכלול כיסויים שונים, ורק אתם יודעים מה אתם צריכים. בכל אופן כדאי לברר האם הביטוח לרכב שלכם כולל כיסוי לשמשות ומראות, חלונות ופנסים, או אולי הוא כולל רק צמיגים, או אפילו לא?

ביטוח רכב מתקדם יציע לכם חבילות מותאמות אישית, כולל מעטפת מלאה עם שירות VIP למקרה שבאמת תהיה תאונה כלשהי, זמן קריטי שטוב שיש בו שירות אישי ומלא של חברת הביטוח. בנוסף, ביטוח מתקדם חייב להציע לכם רכב חילופי במקרה של "טוטאל לוסט", כלומר אובדן יכולת השימוש ברכב. הביטוח לא חייב לפי חוק, אלא חייב לפי חוק הביקוש וההיצע, וזו דרישה צרכנית בסיסית בימינו, אז תבדקו שאתם מקבלים אותה. ביטוח ממש אדיב יאפשר לכם לשכוח את ההשתתפות העצמית ולקבל שירות כיסוי מלא באם תיקון התאונה עלה על סכום מסוים.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מה אתם צריכים לדעת על ביטוח שכר דירה?מערכת שורשעומדים להשכיר דירה? אחד הדברים החשובים שאתם צריכים לעשות בטרם השכרת הדירה וחתימה על החוזה, ביטוח שכר דירה
תכנון מכני – תמיכה בפיתוח מוצרמערכת שורשעבודתו של מתכנן מכאני יכולה להיות רב גונית שכן הוא יכול עזור בהפקת מוצר חדש לחלוטין, כמו גם בתמיכה ושיפור מוצר קיים בשוק
אי מתן פיצויי פיטורים עקב גניבה ממעבידמערכת שורשמה הדין של פיצויי פיטורין במקרה שהעובד נחשד בגניבה?
שם השולח
תוכן ההודעה