חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

מדריך לרכישת תנורים

מערכת שורש  כד אלול, תשפא  01/09/2021

התנור הוא המכשיר החשוב ביותר בבית, ולכן כדאי שתצטיידו ברעיונות של מדרכים לרכישת תנורים לפני הקנייה

תגיות:

החל מהכנת ארוחות ערב טעימות למשפחתכם ועד יצירת תענוגות קולינריים באירוח מסיבות, התנור הוא המכשיר החשוב ביותר בבית, ולכן כדאי שתצטיידו ברעיונות של מדרכים לרכישת תנורים לפני הקנייה, במיוחד אם אתם משתמשים בתנור מספר פעמים ביום, כדאי שתבחרו דגם שמציע פתרונות מספקים לדרישות הבישול שלכם ושל משפחתכם.

במהלך רכישת תנור חדש, שיקול התפקוד היעיל נמצא בראש רשימת העדיפויות. יחד עם זאת, אין צורך להתפשר על סגנון. אז בין אם אתם בוחרים תנור חשמלי או גז, יש הרבה אפשרויות מסוגננות שמתאימות לעיצוב של כל מטבח. מדריך לרכישת תנורים מסייע לבצע את הבחירה שלכם כך שתוכלו למצוא את ההתאמה המושלמת שלכם.

איך למדוד את שטח התנור
בהתאם לסגנון התנור שתבחרו, יתכן שיהיה עליכם לתת את הדעת במיוחד על החלל הזמין. תנורים מובנים, למשל, צריכים להתאים למיקום הפנוי מתחת למשטחי השיש שלכם. ברוב המקרים מומלץ למדוד את שטח התנור הקיים לפני בחירת התנור החדש, תוך שימת לב מיוחדת לגובה.

אם אתם מתכננים שיפוץ מטבח מלא, יתכן שתעדיפו לבחור את דגם התנור שלכם בשלב מוקדם בפרויקט. עם מדריך לרכישת תנורים, תוכלו לוודא שאתם מתכננים מספיק מקום על מנת שיתאים לתנור שבחרתם.

שיקול מיקום התנור
בתחילת כל פרויקט שיפוץ מטבח, חשוב לתכנן את המיקום בו אתם מתכוונים להציב את מוצרי החשמל והמכשירים העיקריים שלכם. גישה זו תהווה את הבסיס לתוכנית הכוללת ותסייע לכם להבין אילו מכשירים ופריטים אתם צריכים לקנות.

רכישת תנורים מתחילה עם בחירת המיקום שבו תציבו את התנור, והמיקום האידיאלי תלוי במידות המטבח ובהעדפות אורח החיים שלכם. חשוב לזכור שהתנור צריך להיות ממוקם ליד אספקת חשמל או גז, ושיקול זה חשוב במיוחד בבתים שבהם לא ניתן להזיז את מקור האספקה הקיים.

רכישת תנורים מובנים
תנורים מובנים מתאימים למטבחים מודרניים וחללים שמעוצבים בסגנונות קלאסיים. ברוב המקרים, הם בנויים בתוך ארון וממוקמים בגובה העיניים. הם יעילים במיוחד לאנשים שמבשלים לעתים קרובות עם כלים כבדים, או מתקשים להגיע לתנורים שממוקמים נמוך.

בין אם אתם בוחרים לרכוש תנור חשמלי מובנה או תנור גז מובנה, עם מדריך רכישת תנורים תוכלו לבחור את הדגם שהכי מתאים לסגנון עיצוב המטבח והעדפות הבישול שלכם.

רכישת תנורים משולבים
תנורים משולבים הם בחירה פופולרית של בעלי בתים רבים, וקל להבין למה. הם מיוצרים בהתאמה לשילוב מתחת לארונות המטבח שלכם, ומהווים שיטה עדינה ומגובשת לשלב סגנון אלגנטי בחלל שלכם. רכישת תנורים משולבים מאפשרת גם רכישת תנורים כפולים וכן תנורים בודדים בדגמים קלאסיים.

רכישת תנורים עצמאיים
לאנשים שאינם מעוניינים בתנור משולב או אינם זקוקים לו, רכישת תנורים עצמאיים היא אופציה מצוינת נוספת. עם בחירה זו, התנור שלכם הוא כוכב המטבח שגונב את ההצגה, והאופי העצמאי של מכשירי חשמל אלה אומר שלא תהיו מוגבלים בממדי הארון שלכם.

לעתים קרונות ניתן למצוא תנורים עצמאיים שפועלים על חשמל וגז, כמו גם תנורי טווח שנראים נהדר במטבחים שמעוצבים בסגנון קלאסי. ברוב המקרים, תנורים עצמאיים כוללים גם כיריים משולבות, כך שתוכלו לקבל את שני המכשירים במכשיר אחד.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
בית המשפט דוחה בקשה לצווים זמניים כנגד תושבי תקומהמערכת שורשבין פרויקטים רבים של פינוי בינוי אשר צולחים כהלכה, ניתן למצוא גם פרויקטים שמסתבכים מקצועית, משפטית
מאווררים מעוצבים לבית: שיאים חדשים בעיצובי מאווררי תקרהמערכת שורשמאווררים מעוצבים לבית מתאימים לחדרי שינה, לסלון או לחדרי משפחה, ומציעים הפוגה מרעננת מהחום
עובש בקירות הבית - האם זה באמת מסוכן לבריאות?מערכת שורשעובש הוא שם כללי לפטריות המכסות משטחים לחים, הוא יכול להופיע גם על מזון...
שם השולח
תוכן ההודעה