חפשו עוד תכנים!
תכנים|שו"ת ברשת|מוצרים 
 
דירה נאה ונדל"ן

3 סוגי מאווררי תקרה לבית

מערכת שורש  טו טבת, תשפא  30/12/2020

מאווררי תקרה לבית מוסיפים סגנון לעיצוב הפנים של הבית ומסייעים בהפחתת חשבונות החשמל באמצעות הפצת אוויר בכל החדרים

תגיות:

מאווררי תקרה לבית מוסיפים סגנון לעיצוב הפנים של הבית ומסייעים בהפחתת חשבונות החשמל באמצעות הפצת אוויר בכל החדרים בבית. יחד עם זאת, בחירת מאוורר תקרה אינה פשוטה ולא מספיק לבחור את המאוורר שנראה הכי יפה בקטלוג. קיימים מגוון סוגי מאווררי תקרה לבית, ולכל אחד מהם יש את התכונות המשתנות שלו, ומערכת היתרונות והחסרונות שלו.

יש מאווררי תקרה שמתאימים לבית וחלקם מתאימים יותר לחוץ, כך שתצטרכו לקחת בחשבון רמות לחות ותנאי מזג אוויר.

יש שיקולים נוספים רבים שצריך לקחת בחשבון בבחירת מאוורר התקרה שמתאים לביתכם, ומדריך זה ייתן לכם מושג טוב יותר על ההבדלים בין הסוגים השונים של מאווררי תקרה לבית, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת כשאתם רוכשים את הדגם שהכי מתאים לכם.

1. מאווררי תקרה לבית בדגמים סטנדרטיים

מאווררי תקרה לבית בדגמים סטנדרטיים הם סוגי המאווררי שמותקנים ברוב הבתים. הם רב תכליתיים ומגיעים במגוון סגנונות שיכולים להתאים כמעט לכל סגנון עיצוב פנים. הם זמינים בסגנונות גימור נפוצים של מניפה, ומצופים בגוונים שונים כמו למשל:

  • ניקל מוברש
  • ארד עתיק
  • גוון ערמוני
  • גוונים שחורים
  • גוונים לבנים
  • או ציפוי טבעי.

ברוב המקרים מאווררי תקרה לבית בדגמים סטנדרטיים כוללים לפחות ארבעה או חמישה להבין, מגוון מנגנוני הפעלה וגוף תאורה מובנה. יחד עם זאת, יש גם מגוון רחב של אפשרויות זמינות ללא תאורה.

2. מאווררי תקרה לבית עם פרופיל נמוך

סביר להניח ששמעתם על מאווררי תקרה לבית עם פרופיל נמוך שנקראים "מאווררי תקרה מונפים". יש להשתמש בסוגים אלה של מאווררי תקרה אם התקרות בביתכם אינן נמוכות משמונה מטרים. המאוורר מותקן ישירות על סוגר ההרכבה, שמגן עליו מעל מרווח הרצפה המומלץ.

מכיוון שהלהבים של המאוורר קרובים כל כך לתקרה, תנועת האוויר אינה נהדרת כמו בסוגים אחרים של מאווררים, אבל מאוורר זה עדיין מהווה כלי רב עוצמה להעברת אוויר ממוזג או מחומם בכל החדר, מה שמסייע לכם גם להפעיל את המזגן בתדירות נמוכה יותר.

3. מאווררי תקרה לבית עם דירוג אנרגיה

מאווררי תקרה לבית עם דירוג אנרגיה זמינים בדגמים סטנדרטיים ופרופילים נמוכים כמו מאווררים אחרים, אבל סוגים אלו יכולים לחסוך לכם הרבה כסף בטווח הארוך והם מתאימים במיוחד לסביבה בהשוואה לסוגים דומים אחרים.

כדי שמוצר יקבל דירוג אנרגיה, הוא צריך להיות עם תכונת שימוש באנרגיה של עשרים עד שלושים אחוזים פחות ממה שדורשים הסטנדרטיים החוקיים.

הסוכנות להגנת הסביבה יצרה סיווג זה על מנת לסייע לצרכנים לזהות מתי מוצר עבר בדיקות יסודיות כדי להוכיח שהוא יכול לחסוך להם כסף בחשבונות האנרגיה שלהם, כמו גם לייצר השפעה סביבתית מועטה עד שום השפעה שלילית על הסביבה. כאשר משתמשים בפחות אנרגיה להשגת אותן תוצאות, הסביבה מרוויחה.

הדפס את המאמר
המלץ לחבר
שמור מאמר
הגדל /הקטן טקסט
הוסף לקליפבורד
כתבות נוספות
מדריך קניית כיריים חשמליותמערכת שורשכיריים חשמליות עובדות במהירות גבוהה יותר והן זולות יותר להפעלה בהשוואה לסוגים אחרים של כיריים, אבל הן יכולות להיות יקרות יותר לרכישה. מאמר זה מסביר אם כיריים חשמליות מתאימות למטבח שלכם
בדק בית – מתי רצוי לעשות זאת?מערכת שורשהתהליך של בדיקת דירה מקבלן יוכל להקל עליכם עם כל הדברים הלא ברורים בכל הנוגע למצב הדירה שאתם מקבלים...
מדוע כדאי עדיין להשקיע בנדל"ן ביבשת אירופה?מערכת שורשבשנים האחרונות, רגע לפני משבר הקורונה העולמי של שנת 2020, שוק הנדל״ן האירופי גדל והתחזק האם זה עדיין שוק משתלם?
שם השולח
תוכן ההודעה